Архів ‘Новини’

Шановний партнере КП «САНЕПІДСЕРВІС»!

Дякуємо, що Ви працюєте з нашим підприємством. Інформуємо Вас, що АТ КБ «ПриватБанк» впроваджена система «Приймання платежів від населення», яка дає змогу під час карантинних заходів на території України прийнятих з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) виконувати платежі онлайн за виконані нами послуги за посиланням https://next.privat24.ua/payments/form/{.

Чому це зручно?

  • Послуги підприємства можна оплатити за допомогою вказаного посилання.
  • Приймання платежів проводиться цілодобово та без вихідних.
  • Квитанції надсилаються на пошту платника.
  • Платнику не потрібно вводити повні реквізити.
  • Платник за посиланням переходить на форму створення платежу за шаблоном, вводить дані особового рахунку або інші параметри платежу та оплачує.
  • Комісія за платіж на сайті з картки будь-якого банку – 1% (мінімум 1 грн) з платника.
  • Сума платежу надходить на рахунок КП «САНЕПІДСЕРВІС».

Перевірка безпечності засобів індивідуального захисту в КП «Санепідсервіс»

Шановні виробники та реалізатори засобів індивідуального захисту! В поточний період посилення карантинних заходів на території України, в тому числі і в місті Харкові, прийнятих з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, cпричиненої коронавірусом COVID-19, значно зріс попит на засоби індивідуального захисту (маски, респіратори, захисний одяг тощо).

Пропонуємо Вам проведення лабораторних досліджень засобів індивідуального захисту (масок, респіраторів, одягу) щодо їх безпечності за санітарно-мікробіологічними та токсикологічними показниками у КП «Санепідсервіс».

КП «Санепідсервіс» пропонує, також, послуги з підготовки документів та отримання висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи на зазначені види засобів індивідуального захисту.

Додаткові консультації можна отримати за телефонами: (057) 725-01-88, (057) 725-01-76, (057) 725-01-77.

До уваги керівників лікувально-профілактичних закладів м. Харкова

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами, внесеними постановами КМУ від 16.03.2020 № 215 та від 25.03.2020 № 239), заклади, що провадять медичну практику, продовжують свою роботу за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Зважаючи на те, що не у всіх лікувально-профілактичних закладах наявні фахівці, які можуть у повному обсязі організувати профілактичні та протиепідемічні заходи в умовах поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, КП «Санепідсервіс» Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради пропонує:

  • проведення аудиту лікувально-профілактичного закладу на предмет дотримання санітарних та протиепідемічних заходів згідно діючого законодавства України;
  • підготовку рекомендацій та необхідної документації (проекти наказів, планів, алгоритмів роботи медичного персоналу тощо) щодо встановлення дієвих заходів з метою запобігання занесенню та поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 в медичному закладі;
  • проведення повного комплексу необхідних лабораторних досліджень (бактеріологічних, санітарно-гігієнічних тощо).

Консультації можна отримати за телефоном: (057) 725-01-88. Заявки направляти на Е-mail: kpses@ukr.net.

Щодо проведення лабораторних досліджень дезінфекційних засобів в КП «Санепідсервіс»

Шановні замовники, виробники дезінфекційних засобів та мешканці м. Харкова! В період проведення карантинних заходів на території України, прийнятих з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, cпричиненої коронавірусом COVID-19, значним попитом користуються численні дезінфекційні засоби різних виробників.

Звертаємо Вашу увагу на те, що однією з вимог державної реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів в МОЗ України є засвідчені в установленому законодавством порядку результати оцінки (протоколи лабораторних досліджень) специфічної активності, санітарно-мікробіологічної безпечності, якості (ефективності) засобу, які проведені згідно з вимогами належної лабораторної практики в підприємствах, що акредитовані на право проведення відповідних робіт в установленому законодавством порядку.

Одним з таких підприємств в місті Харкові є КП «Санепідсервіс» Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради в діяльність якого впроваджено міжнародний стандарт контролю якості лабораторних досліджень згідно вимог ДСТУ ISO/ІЕС 17025:2017 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій» (Атестат про акредитацію Національного агентства з акредитації України від 25.02.2020 року № 201207).

КП «Санепідсервіс» має у своєму складі санітарно-гігієнічну та бактеріологічну лабораторії, які мають змогу на високому професіональному рівні провести будь-які дослідження дезінфекційних засобів, а також підготувати документи для отримання висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Для консультацій просимо звертатись у відділ роботи з замовниками КП «Санепідсервіс» за телефонами: (057) 725-01-88, (057) 725-01-76, (057) 725-01-77, або за іншими телефонами вказаними на сайті КП «Санепідсервіс»: http://kp-ses.com.ua. Заявки, пропозиції можна також направляти в електронному вигляді на наш Е-mail: kpses@ukr.net.

Про роботу КП «Санепідсервіс» на період проведення обмежувальних заходів в м. Харкові

Шановні замовники та відвідувачі! Повідомляємо, що КП «Санепідсервіс» Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради на період обмежувальних заходів на території м. Харкова та Харківської області прийнятих для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби, cпричиненої коронавірусом COVID-19 (з 12.03.2020 по 03.04.2020), продовжує свою роботу та надає послуги в повному обсязі.

Інформуємо також, що з метою запобігання, профілактики та попередження причин та умов поширення випадків гострої респіраторної хвороби, cпричиненої коронавірусом COVID-19, серед працівників підприємства, замовників та відвідувачів у КП «Санепідсервіс» посилені санітарно-протиепідемічні заходи.

На час проведення карантинних заходів, з метою обмеження спілкування, пропонуємо здійснення документообігу (укладання договорів, прийом заявок, надання замовникам протоколів випробувань тощо) у електронному вигляді через Е-mail: kpses@ukr.net.

Для консультацій можна також звертатись у відділ роботи з замовниками КП «Санепідсервіс» за телефонами:  (057) 725-01-88, (057) 725-01-76, (057) 725-01-77,  або за іншими телефонами вказаними на сайті КП «Санепідсервіс»: http://kp-ses.com.ua.

Для отримання актуальної інформації щодо випадків захворовання спричинених новим коронавірусом COVID-19 рекомендуємо: