Щодо проведення лабораторних досліджень дезінфекційних засобів в КП «Санепідсервіс»

Шановні замовники, виробники дезінфекційних засобів та мешканці м. Харкова! В період проведення карантинних заходів на території України, прийнятих з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, cпричиненої коронавірусом COVID-19, значним попитом користуються численні дезінфекційні засоби різних виробників.

Звертаємо Вашу увагу на те, що однією з вимог державної реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів в МОЗ України є засвідчені в установленому законодавством порядку результати оцінки (протоколи лабораторних досліджень) специфічної активності, санітарно-мікробіологічної безпечності, якості (ефективності) засобу, які проведені згідно з вимогами належної лабораторної практики в підприємствах, що акредитовані на право проведення відповідних робіт в установленому законодавством порядку.

Одним з таких підприємств в місті Харкові є КП «Санепідсервіс» Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради в діяльність якого впроваджено міжнародний стандарт контролю якості лабораторних досліджень згідно вимог ДСТУ ISO/ІЕС 17025:2017 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій» (Атестат про акредитацію Національного агентства з акредитації України від 25.02.2020 року № 201207).

КП «Санепідсервіс» має у своєму складі санітарно-гігієнічну та бактеріологічну лабораторії, які мають змогу на високому професіональному рівні провести будь-які дослідження дезінфекційних засобів, а також підготувати документи для отримання висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Для консультацій просимо звертатись у відділ роботи з замовниками КП «Санепідсервіс» за телефонами: (057) 725-01-88, (057) 725-01-76, (057) 725-01-77, або за іншими телефонами вказаними на сайті КП «Санепідсервіс»: http://kp-ses.com.ua. Заявки, пропозиції можна також направляти в електронному вигляді на наш Е-mail: kpses@ukr.net.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотнє посилання з вашого сайту.

Залишити відгук