Щодо впровадження в роботу КП «Санепідсервіс» лабораторних досліджень методом імуноферментного аналізу (ІФА) для діагностики коронавірусної хвороби (COVID-19)

Шановні мешканці м. Харкова, Харківської області, керівники установ, закладів, підприємств, повідомляємо, що в роботу бактеріологічної лабораторії КП «Санепідсервіс» впроваджено визначення антитіл до вірусу SARS-CoV-2 методом імуноферментного аналізу для діагностики коронавірусної хвороби (COVID-19).

Звертаємо Вашу увагу на те, що імуноферментний аналіз (ІФА) – метод лабораторної діагностики, що дозволяє виявляти специфічні антитіла при різних патологіях, в тому числі і COVID-19. Виявлення антитіл до SARS-CoV-2 має важливе значення для діагностики COVID-19 та основне значення для оцінки імунної відповіді на існуючу чи перенесену інфекційну хворобу.

Визначення антитіл класу М (IgМ) та антитіл класу G (IgG) до SARS-CoV-2 важливе для для всіх категорій населення, які контактують з великою кількістю людей і перебувають у зоні підвищеного ризику зараження.

Здати аналіз на антитіла IgM, lgG до вірусу SARS-CoV-2 також можуть усі охочі. Для проходження тесту не потрібне направлення від лікаря.

Вартість проходження імуноферментного аналізу для діагностики коронавірусної хвороби (COVID-19) складає:

  • визначення антитіл класу М (IgМ) до вірусу SARS-CoV-2 – 150,00 грн (в дослідження входить забір крові медичним працівником);
  • визначення антитіл класу G (IgG) до вірусу SARS-CoV-2 – 150,00 грн (в дослідження входить забір крові медичним працівником);
  • при одночасному визначенні антитіл класу М (IgМ) та G (IgG) до вірусу SARS-CoV-2 – 252,00 грн (в дослідження входить забір крові медичним працівником).

При наявності колективної заявки (не менш 25 осіб) проводиться виїзд працівників бактеріологічної лабораторії КП «Санепідсервіс» на власному автотранспорті, при цьому ціна на проведення досліджень в межах м. Харкова не змінюється. При умові проведення дослідження фахівцями КП «Санепідсервіс» за межами міста Харкова до вартості виконання робіт буде включено транспортні послуги із розрахунку 8,70 грн за 1км.

Результати надаються у вигляді протоколу лабораторних досліджень протягом 1–2 діб з моменту проведення забору матеріалу (в тому числі і на електронну адресу).

Консультації можна отримати за телефоном: (057) 725-01-75, (057) 725-01-88, 050-619-38-40, 068-964-23-66, заявки можна, також, направляти на Е-mail: kpses@ukr.net.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотнє посилання з вашого сайту.

Залишити відгук